SEMÍN - POPKOVICE 2:0 (0:0)

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mužstvo dospělých, Vydáno dne: 26. 03. 2007

Včera se nám povedl velice důležitý první krok k záchraně ve 3. třídě Přeloučsko. Výhra proti Popkovicím nám zajistila veledůležité 3 body.

góly: Štěpán Tichý, Radek Kosina

sestava:: Radek Gabriel - Ondra Vokál, Pavel Žáček, Josef Samek, Martin Vencl - Lukáš Hrůša, Štěpán Tichý, Radek Kosina - René Živný, Josef Václavek, Miloš Vosáhlo

hráno v Semíně 25.3. 2007 od 15,00 hodin.

Za krásného počasí se odehrál na našem hřišti první mistrovský zápas jarní části sezóny proti Popkovicím. Na zápas se nás sešlo přesně 11, takže jsme si nemohli dovolit žádné střídání, ovšem v bojovném zápase se nikdo z nás naštěstí nezranil. První polovina se hrála ve znamení urputného boje z obou stran. My jsme si vytvořilo šance po střelách Kosiny, průniku Vosáhla z pravé strany, střele Václavka a nepovedené hlavičce Živného. Druhá půlka začala stejně nervózně po řadě nepřesností na obou stranách. Zápas vypadal celou dobu velice vyrovnaně, hlavně ze začátku druhé půle byli hosté bojovnější. Zlom nastal 12 minut před koncem, kdy z poloviny centroval Živný a Štěpán Tichý nádhernou hlavičkou posunul skóre na 1:0. Neuplynuly ani 2 minuty a k samostatnému úniku po levé straně se rozhodl Radek Kosina a nakonec i mazácky zasunul branku uvedl stav utkání na 2:0. V závěru utkání jsme již Popkovické nepustili k většímu ohrožení naší branky, naopak ještě jsme měli šance po přímých kopech Tichého, Živného a hlavičce Václavka.
Celé mužstvo zaslouží pochvalu za ohromnou bojovnost. Hra asi moc krásná nebyla, ale tři body jsou doma a to je důležité.

O nastávajícím víkendu jedeme do Valů B, kde bychom měli nastoupit od 16,00 hodin v neděli 1.4. 2007. Odjezd od hřiště je v 15,00 hodin.

V tipování na výsledek utkání se v naší bleskové anketě trefili i příznivci. 50% z nich totiž tipovalo právě naší výhru 2:0. Zde jsou výsledky ankety:

Zbylé výsledky 3. třídy Přeloučsko:

Selmice - Dolany 0:0, Zdechovice - Srch B 2:1, Přelouč B - Valy B 2:1, Libišany - Staré Ždánice 5:0, Lány na Důlku - Choltice 2:3, Kolesa - Přelovice 4:1