Muži se radovali ze třetí výhry

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mužstvo dospělých, Vydáno dne: 03. 09. 2007

Po pádu zpět do 4 třídy Přeloučsko se našim mužům daří. Mají za sebou 3 výhry z úvodních třech kol. Vše začalo výhrou v Kojicích 3:1, pak jsme doma porazili Tetov 3:1 a včera 2:1 vítězství v Sopřeči. Přináším ještě pár statistik z posledních dvou kol.

Semín - Tetov 3:1 (0:0)

góly: Panchártek Michal 2, Živný René 1

sestava: Gabriel - Linhart, Samek, Žáček, O. Vokál -Vencl M., Kosina, Tichý - Václavek, Panchártek, Živný

střídání: Sobl, T. Vokál, Vosáhlo M.

Tetov přijel evidentně s účelem bránit a v první půlce se nám jejich gólmana nepodařilo prostřelit. Naší brankovou radost začal po hostující ruce z penalty Michal Panchártek, na dva nula dal Živný, na tři nula opět Panchártek a hosté skórovali až pět minut před koncem také z penalty. Výborná byla bojovnost celého družstva, které celý zápas věřilo ve výhru.

Sopřeč - Semín 1:2 (0:1)

góly: Tichý Štěpán, Živný René

sestava: Huňáček, Samek, Žáček, Linhart - Tichý, Vokál, Kosina, Václavek - Živný, Panchártek

střídání: Vokál T., Vosáhlo M., Hrůša

V první půlce z naší strany vcelku slušné utkání, kdy jsme se ujali vedení po střele Tichého. Bohužel se nám nepodařilo proměnit několik dalších šancí. Ve druhé půlce domácí z ojedinělé šance snížili a tři body nám přinesla až 93 minuta, kdy poslal nádherný a dlouhý výkop Gabriel, Tomáš Vokál posunul hlavou na Živného a ten prostřelil domácího gólmana. Důležité je, že tentokráte stálo v závěru štěstí na naší straně, v minulosti se tak totiž často nestávalo. Ve druhé půlce to z naší streany moc pěkný fotbal nebyl, ale 3 body jsou doma a to je nejdůležitější.
Tuto neděli hostíme doma od 17,00 hodin Jankovice.

ostatní výsledky 3 kola
Chvaletice B - Křičeň 3:1, Tetov - Jankovice 2:1, Chčice - Kojice 0:2, Rohoznice - Bukovka 1:3