Muži vítězně, dorost kontumačně, žáci prohráli

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mužstvo dospělých, Vydáno dne: 18. 09. 2007

Naše víkendová bilance není zase tak špatná. Naši muži vyhráli v Labské Chrčici a dále vévodí tabulce IV. třídy Přeloučsko, dorost sice prohrál v Cholticích 9:0, ale při konfrontaci u rozhodčího se ukázalo, že za domácí nastoupil hráč na černo, takže naši vyhrají kontumačně 3:0. Žáci stále získávají zkušenosti, proti vedoucí Křičeni neměli moc šancí a byla z toho prohra 0:7. No a stará garda již v sobotu zvítězila v domácím turnaji, memoriálu Milana Eichelmana.

MUŽI - IV. TŘÍDA PŘELOUČSKO

Labská Chrčice - Sokol Semín 3:4 (1:3)

Góly: Josef Václavek 2, Michal Panchártek a Štěpán Tichý 1

sestava: Gabriel - Linhart, Samek, Žáček, Huňáček - Tichý, Vokál O., Václavek - Živný, Panchártek, Vokál T.

střídání: Hrůša, Vosáhlo M., Kosina

Z naší strany očekávané utkání, v Labské Chrčici se nám již leta nepodařilo zvítězit. Ovšem když ve dvacáté minutě slyšel někdo, že skóre je 3:0 pro nás, nemohl tomu snad ani věřit. Ovšem byla to pravda. Střelecky se probudil Pepík Václavek a začal na hřišti řádit. Nejprve krásně hlavičkoval do šibenice po rohu Huňáčka, za pět minut předvedl "soblovské" bodlo k tyči, což už znamenalo stav 2:0 a naší dvacetiminutovku zakončil únikem a pohotovou střelou k tyči (která se dokonce od tyče odrazila do brány) kanonýr Michal Panchártek, který má letos z 5 zápasů již 7 gólů. Naše hra nevypadala zle po celou půlku, ale bohužel rozhodčí Školout asi vyznával jiná pravidla, jelikož jasnou ruku soupeře ve vápně nepískal, což byla pro nás velká škoda. Až těsně před koncem poločasu se dostali domácí do šance z přísně nařízeného přímého kopu, ten se nepříjemně po dopadu na zem odrazil do protipohybu Gabriela a bylo to 3:1.
Ve druhé půlce dokonce domácí dali na 3:2, ale po přímém kopu Linharta zvýšil na 4:2 pohotově Štěpán Tichý. Domácí pak dali na 4:3 minutu před koncem, ale to už bylo o našem vítězství jasno.

ostatní výsledky IV. třídy Přeloučsko
Chvaletice B - Sopřeč 4:1, Rybitví - Křičeň 3:1, Tetov - Bukovka 2:0, Rohoznice - Kojice 1:1

Semín - Křičeň 0:7 (0:4)

Naši žáci se sešli pouze v 11 lidech, takže v základu hrál i malý Vláďa Černoch, šestiletý mezi čtrnáctiletými. Křičeň přijela jako vedoucí mužstvo a hned v úvodu se ujala dvoubrankového vedení. Pak se ovšem hra vyrovnala a naši měli i několik šancí. Výšková převaha se ale nakonec ukázala jako velká výhodapro Křičeň, která si ze Semína odvezla všechny 3 body a dále vévodí tabulce žáků.

STARÁ GARDA

Stará garda zvítězila na domácím hřišti v turnaji Memoriálu Milana Eichelmana před Starými Ždánicemi a Přelovicemi.