Podzimní sezóna je u konce

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mužstvo dospělých, Zdroj: René Živný, Vydáno dne: 07. 11. 2007

Podzimní část mistrovské sezóny je u konce, jak u mužů, tak u mládežnických kategorií. Je tedy čas všechno zbilancovat.

družstvo mužů

V posledním kole jsme v prestižním utkání hostili celek z Rybitví.

SEMÍN - RYBITVÍ 0:1 (0:1)

sestava: Gabriel - Vokál Ondřej, Samek, Žáček, Linhart - Kosina, Tichý, M. Vencl - Živný, Václavek, Panchártek

střídání: Hrůša, Vosáhlo Šimon, Vokál Tomáš

Utkání bylo docela vyrovnané a místy jsme měli i navrch. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit gól, což se soupeři povedlo již v první půlce. Na konci zápasu se vše zvrtlo, když na hřiště vnikl hostující fanoušek a nastala velká mela. Rozhodčí sice utkání předčasně ukončil, ale žádný vliv na výsledek to nemělo, jelikož do zápisu napsal, že zápas ukončil v 90 minutě, i když když jsem se ho ptal asi minutu před incidentem, kolik zbývá do konce, říkal že ještě 8 minut bez nastavení. Takže je opět jasné, že nemá cenu se v této soutěži vzrušovat. Trest od disciplinárky dostal hlavní pořadatel Vláďa Černoch, že nesmí 5 měsíců vykonávat tuto činnost, oddíl dostal 500,-Kč pokuty na nedostatečnou pořadatelskou činnost (mě by zajímalo jak pánové z disciplinárky chtějí uhlídat 60 fanoušků z hostujícího celku stojících na druhé straně, když domácích včetně pořadatelů je sotva polovina). A co je nejvíc k smíchu, že trest dostali i oba kapitáni. To už vůbec nechápu, jak tito lidé mohli ovlivnit konec utkání. Nikde jsem nečetl, že by trest dostal někdo z Rybitví za vniknutí jejich fanouška. Ale jak již jsem říkal, nemá cenu se tady vzrušovat, jelikož tohle funguje už od pradávna, co nižší soutěže u nás pamatuju. Štěpán poslal na disciplinárku vyjádření k celému incidentu, které si vyžádali, tak jsem opravdu zvědav, jestli se ještě něco bude dít, i když pravděpodobně nic, jako obvykle. Nebo vykouzlí ještě nějaké absurdní tresty?

Nic naplat, sezóna je tedy za námi a my se můžeme podívat, jak to s náma celkově dopadlo.

V tabulce jsme druzí se ziskem 22 bodů, což není zase tak zlé. Prohráli jsme vlastně jen poslední dvě kola s Rybitvím a Křičení, jedna remíza proběhla v Rohoznici, jinak samé výhry.

výsledky z posledního kola
Tetov - Rohoznice 1:0, Jankovice - Chvaletice B 3:3, Bukovka - Sopřeč 3:1, Křičeň - Kojice 1:4