SEMÍN - ROHOZNICE 3:1

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mužstvo dospělých, Zdroj: René Živný, Vydáno dne: 25. 06. 2008

Po nervydrásajícím utkání se nám podařilo v neděli porazit Rohoznici a postoupit tak do 3. třídy Přeloučsko.

SEMÍN - ROHOZNICE 3:1 (0:1)

góly: Michal Panchártek 2, Šimon Vosáhlo 1

sestava: Gabriel Radek - Vencl Martin, Samek Josef, Žáček Pavel, Vokál Tomáš - Vokál Ondřej, Tichý Štěpán, Václavek Josef - Živný René, Hrůša Lukáš, Panchártek Michal

střídání: Černoch Vladimír, Vosáhlo Šimon, Huňáček Rosťa

První polovina postupového utkání pro nás nedopadla dobře. Ze začátku utkání se nám nepodařilo proměnit několik šancí a tak hosté těsně před poločasem z ojedinělého útoku skórovali. V druhé polovině jsme opět na hostující družstvo přitlačili a na 1:1 srovnal kanonýr Panchártek. Ten se posléze opět nemýlil a hlavou nás poslal do vedení, aby vše završil minutu před koncem třetím gólem Šimon Vosáhlo. Díky vítězství jsme již nemuseli čekat na výsledek z Holicka a mohli jsme se radovat po roce opět z postupu do 3. třídy.
Nakonec jsme se dozvěděli, že Sezemice B v Ostřetíně prohráli a tím pátem je náš postup o to přesvědčivější. Vítězství tak bylo dárkem nejen hráčům, ale i věrným příznivcům Sokola a v neposlední řadě trenéru Vávrovi k jeho sobotnímu svátku.

Porovnání se IV. třídou Holicko

Z Holicka postupuje z prvního místa celek Opatovic B, který má 49 bodů (postupují automaticky z 1. místa), nás ale v boji o postup zajímalo druhé místo a to získal celek Sezemice B, ovšem jen se ziskem 45 bodů, což znamená, že jsme o 4 body lepší a ze druhých míst postupujeme do 3. třídy my. Naopak ze 3. třídy dolů padají po dlouhé době Selmice.