Start sezóny se áčku vydařil, béčko se zatím sehrává

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mužstvo dospělých, Vydáno dne: 18. 08. 2009

O uplynulém víkendu proběhl začátek sezóny ve fotbalových soutěžích III. a IV. třídě Přeloučsko, ve kterých nastupují oba naše celky (Semín A a Semín B).
Zatímco áčku se podařilo v dramatickém utkání zvítězit na hřišti Starých Ždánic 2:3, béčko prohrálo na hřišti silných Přelovic B 5:0.

STARÉ ŽDÁNICE - SEMÍN A 2:3 (2:0)

góly: Lukáš Hrůša 2, Tomáš Tichý 1

sestava: Gabriel Radek - Vencl Martin, Žáček Pavel, Vokál Ondřej, Vokál Tomáš - Kosina Radek, Tichý Štěpán, Vosáhlo David Tichý Tomáš - Klaousek Michal, Devera Filip

střídání: Vosáhlo Miloš, Hrůša Lukáš, Vosáhlo Šimon

Úvodní utkání letošní sezóny nás čekalo na hřišti neoblíbených Ždánic. Z historie pamatuji, že zde byli vždy velice nadšení fandové, kteří až fanaticky ženou své hráče kupředu. Trošku mě uklidňoval náš výborný výkon proti Selmicím v poslední přípravě. První poločas ovšem rozhodně neprobíhal v naší režii a především v jeho první polovině byli hráči Ždánic aktivnější. Bohužel jsme také dvakrát inkasovali. Poprvé z rychlého protiútoku, podruhé z vymyšlené standartky nepřesného rozhodčího Pulpána. To už jsme museli také nuceně střídat, jelikož Ondrovi Vokálovi louplo v koleni a tak místo něk nastoupil Miloš Vosáhlo.
Ke konci poločasu jsme po dvou závarech před domácí brankou mohli skórovat, ale bohužel se to o kousíček nepovedlo.
Do druhé půlky došlo na naší straně k ještě jednomu střídání. Dolů šel z útoku Filip Devera a nastoupil Lukáš Hrůša.

Druhá polovina začala vyrovnaněji, bohužel byla hodně poznamenaná opět strašně jednostranně ve prospěch domácích pískajícím rozhodčím Pulpánem. Každopádně jsme se dokázali prosadit po krásném přehození Tomáše Tichého.
Náhle nás postihlo další zranění a to Miloše Vosáhla, jenž musel odejít s naraženými žebry, po faulu, jenž rozhodčí dělal že nevidí.

Náš stupňující tlak nakonec našel ovoce v podobě vyrovnávajícího gólu Lukáše Hrůši pět minut před koncem.
Ke konci nás domácí zatlačili a několika skvělými zákroky se blýskl gólman Gabriel. Rozhodčí hlásil, že nastaví 3 minuty, ale nakonec jich nastavil šest. Tlačil domácí za vítězstvím a to se jim nakonec stralo osudným. V šesté minutě nastavení dostal krásný balón na vápno Lukáš Hrůša a nekompromisně nám vystřelil vítězství 3:2.

Pochvalu za obrovskou bojovnost zaslouží celý mančaft, nikdo nezaostával. Radost mám z toho, jak se mládí dalo v našem družstvu dohromady se stářím. Každopádně si neodpustím za nadmíru vynikající výkon pochválit Miloše Vosáhla, Lukáš Hrůšu a Štěpána Tichého. Alespoň ze střídačky, jsem to viděl takto. Jen tak dál.

Lány - Dolany 2:0

Příští kolo hraje Semín A v neděli 23.8. 2009 od 17,00 hodin doma proti celku Rohovládová Bělá A.

Přelovice B - Semín B 5:0 (1:0)

sestava: Huňáček Rosťa - Sůra Petr, Linhart Jaroslav, Procházka Jiří, Černoch Vladimír - Venc Jiří, Chyba Roman, Podávka, Vencl Jiří - Vencl Jan, Černý Václav

střídání: Procházka Lukáš, Štajner David, Veis Tomáš

Utkání jsem neviděl, ale z doslechu je jasné, že první půlku se náš celek docela držel a o poločase bohužel odpadl. Každopádně béčko hraje svá utkání zatím pro zábavu a sehrání a proto nemíním dělat z jejich porážky tragédii.

Kojice - Újezd B 1:4
Bukovka - Chvaletice B 4:1
Selmice - Rohovládová Bělá B 1:1
Jankovice - Choltice B 2:4
Rohoznice - Sopřeč 2:0

Příští kolo hraje Semín B doma v sobotu 22.8. 2009 od 17,00 hodin proti Rohovládové Bělé B.