Výhra našeho béčka v Kojicích

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mužstvo dospělých, Vydáno dne: 12. 09. 2010

Dneska se našemu béčku podařilo získat druhou letošní výhru na horkém hřišti v Kojicích. Domácí měli sice o hodně více brankových příležitostí, ale naši hráči vstřelili více gólů.

IV. třída Přeloučsko

Kojice - Semín B 1:2 (0:1)

góly: Panchártek Michal, Vencl Jan

sestava Semín
¨ Dalibor Straka - Rosťa Huňáček, Josef Samek, Jarda Linhart, Tomáš Minařík - David Doležal, Václav Černý, Vencl Jiří - Vencl Jan, Panchártek Michal, Živný René

střídání: Pokorný Dan, Punčochář Lukáš, Sobl Jiří

Domácí mančaft na nás ze začátku vlítl a nikdo by se nemohl podivovat, kdybychom ve dvacáté minutě prohrávali 3:0. Naštěstí výborný výkon předváděli gólman Straka a stopér Samek. Posléze se hra vyrovnala a ve 30 minutě skóroval nekompromisně kanonýr Panchártek, po pasu Vaška Černého.

Ve druhé půlce se nám podařilo zvýšit v 60 minutě, kdy Honza Vencl převzal pas Živného a nekompromisně zakončil.

Domácím se podařilo snížit pět minut před koncem, ale nám se podařilo nakonec těsné vítězství uhájit, i když to byla chvilkama velká mela.

Pochvalu v první polovině zaslouží obranná řada a zejména pak Samek, Huňáček a gólman Straka, ve druhé půlce se výborným výkonem prezentovali Punčochář a Sobl.

V příštím týdnu přivítáme v sobotu na svém hřišti v 16,30 Chvaletice B.