Spanilá jízda za postupem, snad se nezasekne

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Mužstvo dospělých, Vydáno dne: 28. 04. 2015

Po měsíční odmlce, zaviněné změnou poskytovatele webu, se pokusím doplnit základní informace z jarních utkání mistrovské části sezóny.

I. jarní kolo

Tetov - Sokol Semín 1:3 (0:2)

góly:
Černý Václav, Devera Filip, Pokorný Jan

sestava:
Gabriel Radek - Kraus Eduard, Smolík Tomáš, Vokál Tomáš, Vencl Martin - Černý Václav, Gábor Michal, Tichý Tomáš, Vokál Ondřej - Strnad Pavel, Devera Filip

střídání:
Vojáček Jakub, Živný René, Pokorný Jan, Minařík Tomáš, Václavel Josef

Sokol Semín - Labská Chrčice 12:0 (5:0)

góly: Pavel Strnad 4, Filip Devera 4, Jakub Vojáček 2, Michal Gábor 1, Tomáš Tichý 1

sestava:
Gabriel Radek - Kraus Eduard, Vokál Ondřej, Vokál Tomáš, Vencl Martin - Václavek Josef, Tichý Tomáš, Vojáček Jakub, Gábor Michal - Devera Filip, Strnad Pavel

střídání:
Trubač Jaroslav, Pokorný Jan, Procházka Lukáš

Sopřeč - Sokol Semín 0:0

sestava:
Gabriel Radek - Vencl Martin, Smolík Tomáš, Vokál Tomáš, Gábor Michal - Tichý Tomáš, Vojáček Jakub, Černý Václav, Václavek Josef - Strnad Pavel

střídání: Trubač Jaroslav, Kalousek Michal

Sokol Semín - Dolany 2:1 (0:0)

góly: Devera Filip 2

sestava:
Gabriel Radek - Vencl Martin, Smolík Tomáš, Vokál Ondřej, Kraus Eduard - Vokál Ondřej, Vojáček Jakub, Černý Václav, Tichý Tomáš - Devera Filip, Strnad Pavel

střídání: Gábor Michal, Pokorný Jan, Minařík Tomáš

komentář Davida Doležala

Ve velice důležitém zápase a před skvělou kulisou jsme první poločas začali útočně a dostávali jsme se do mnoha střeleckých příležitostí zejména ze standartních situacích a rohů,ale pokusy Strnada mířily většinou nad branku.Ve 28 minutě vyslal pěknou střelu na branku Vojáček,ale brankář hostů vyrazil na roh.Hned z následného rohu mohl dorážet Devera,ale měl to na dlouhou nohu a branku netrefil.Na konci první půle se Strnad a Tichý pokoušeli střelou kousek za vápnem o vstřelení první branky,jejich pokusy šli ale těsně nad branku.V prvním poločase jsme byli jasně lepší,hosty jsme do žádné vážnější šance nepustili,ale branku jsme nevstřelili a tak byl stav 0:0. Ve druhém poločase se hra trochu vyrovnala.První vážnější šanci měl Gábor,ale jeho střela šla mimo branku a pak přišel doslova šok,hosté z následného protiútoku v 59 minutě vstřelili první branku utkání,když hostující útočník prošel naší obranou jak nůž máslem a překonal Gabriela po zemi k pravé tyči 0:1. Po obdržené brance jsme se vrhli do útoku a začaly hosty ještě více přehrávat.V 66 minutě po centru Devery se nám na třikrát po velkém závaru nepodařilo dostat míč do branky. V 69 minutě po pěkné přihrávce Tichécho zakončoval zblízka Strnad,ale brankář střelu vyrazil.V 72 minutě předvedli hosté neskutečnou věc,jejich obránce ležel dlouho na zemi,chtěli jsme hru přerušit když jsme byli v držení míče,ale hostující útočník smyslů zbavených nám vzal míč a utíkal s ním na naší branku,naštěstí branku po velkém usílí Gabriela a naší obrany nedal. A přišel zasloužený trest!V 74 minutě krásným centrem z levé strany našel Strnad hlavu Devery a ten se nemýlil -1:1.V 76 minutě se hosté dostali do velmi slibné šance ale naše obrana střelu mířící do naší branky odvrátila na roh.V 85 minutě předvedl Filip Devera fámozní únik, od poloviny hřiště se po levé straně dostal až před branku hostů a skvělým zakončením po zemi k tyči poslal náš tým do zaslouženého vedení 2:1. V 90 minutě mohl pojistit výhru Tichý ale brankáře po samostatném úniku nepřekonal. Po celý zápas jsme byli jasně lepší a velkou bojovností jsme našeho pronásledovatele v boji o postup nakonec přehráli a předskočili ho v tabulce už o devět bodů!!! Příští týden se představíme v sobotu 2.5. od 17 hodin na hřišti v Řečanech proti domácímu béčku.