Poslední dvě kola se nám nedařilo

Choltice B - Semín 5:2 (2:2)

góly: Kalousek, Devera z penalty

Sestava:Gabriel-Vencl,Smolík,T.Vokál,Doležal-Devera,Gábor, Václavek,Vojáček-Kalousek,J.Vokál (Procházka,Černoch)

Začátek utkání ve kterém se hrálo o důležité body nám vyšel parádně, a již ve 3 minutě jsme šli po akci Kalouska do vedení.Jenže domácí zpřesnili hru a začali nás kombinačně přehrávat a v rozmezí mezi 16-20 minutou jsme obdrželi dva zbytečné goly a najednou prohrávali. V divokém prvním poločase jsme ještě dokázali srovnat po falu na Kalouska se kopala penalta a Devera s přehledem proměnil 2:2. Druhý poločas byli domácí od úvodních minut opět aktivnější,ale došli si pro penaltu nahraným faulem,a to tak že si domácí útočník kopl do nohy našeho obránce a spustil nevídaný řev,rozhodčí to nepochopitelně zbaštil, a domácí tak vsítili vedoucí branku.Pak nám nebyla uznána branka po sporném ofsajdu.Začali jsme otevírat hru a tlačit se dopředu, jenže domácí nás po rychlém brejku opět poterstali a prohrávali jsme 2:4. Ještě jsme zkusili zabojovat a nebyla nám uznána druhá branka,i když domácí obránce vyhlavičkoval míč zřejmě už za čárou. V závěru utkání jsme ještě jednou inkasovali a prohráli tak vysoko 2:5 a v tabulce jsme se propadli až na páté místo s pětibodovou ztrátou na místo první které udrželi právě Choltice B.

Semín - Paramo Pardubice 1:3 (0:1)

gól::Václavek

Sestava:Gabriel-M.Vencl,Smolík,Huňáček,Kraus-Gábor,T.Vokál, Vojáček-Linhart,Václavek,Živný (Doležal,J.Vokál,Černoch)

Do důležitého utkání jsme vstupovali bez třech hráčů základní sestavy,a proti supeři z vrchu tabulky to bylo hodně znát.Od začátku se hrálo nezáživné utkání.Největším zvruchem skončil až gol v naší brance,který jsme si dali uplně sami,a to když Smolík odkopl míč z branky přímo do Krause,a Gabriel byl bezmocný. Do poločasu jsme si nevytvořili žádnou větší šanci a tak poločas skončil ještě přívětivě 0:1.Ve druhé půlce jsme vystřídali a se soupeřem vyrovnali hru,tlačili jsme se za vyrovnáním,ale po chybě Smolíka který dal pomalou malou domů hosté opět lacině přišli k brance 0:2.Hlavy jsme nesložili a po důrazu Václavka a pěkné hlavičce k tyči jsme snížili na 1:2.Branka nás nakopla a ke konci utkání jsme se tlačiili před branku,a přišli i šance,ale bohužel velkou znich propásl Živný kdy se snažil přehodit golmana hostů ale střela šla přímo do jeho nůručí.Poté ještě zakončaoval po akci Doležala z pravé strany ve vápně Gábor ale branku netrefil.Hosté v poslední vteřině zápasu proměnili brejk,a poprvé nám doma ukradli všechny tři body.Další důležitý zápas nás čeká příští týden na hřišti nového lídra souteže a to je celek Choltic B.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: administrator | Vydáno dne 22. 10. 2013 | 5327 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: David Doležal