Tetov - Semín 3:2 (1:2)

góly::Václavek,Devera

SESTAVA:
Gabriel-Vencl,Smolík,Kraus,T.Vokál-Gábor,Vojáček, Devera-J.Vokál,Václavek,J.Procházka

V zápase jsme vedli 0:2 a vypadalo to,že by jsme v posledním utkání na podzim mohli bodovat.Ale vše bylo nakonec jinak,a po vlastních chybách soupeř zápas bohužel otočil.Navíc jsme dohrávali posledních 20 minut pouze o deseti,protože nebyli lidi,což je na poslední zápas podzimní sezony docela špatné. V tabulce jsme obsadili 5 místo s 19 body a tříbodovou ztrátou na první Tetov,takže pokud se vrátí na jaře do sestavy např. Brož, Černý a Kosina,určitě můžeme myslet na vysoké umístění.

VYDŘENÉ VÍTĚZSTVÍ NAD KŘIČNÍ

Semín - Křičeň B 1:0 (0:0)

gól: Vojáček

Sestava:Gabriel-Vencl,Smolík,Černoch,T.Vokál-Linhart,Gábor, Vojáček-Devera,Václavek,J.Vokál

střídání: J.Procházka,Doležal,Sobl

Od začátku utkání se hrálo spíše defenzivně na obouch stranách,a tak v prvním poločase nebyla k vidění žádná větší příložitost. Ve druhé půlce se hrál lepší fotbal,a první naši velkou šanci měl z přímého kopu Gábor,ale jen těsně minul pravou tyčku hostující branky.Poté se hrál opět vyrovnaný fotbal,až se po závaru u branky Křičně nejlépe zorientoval Vojáček,který zblízka snad na potřetí konečně rozvlnil sít v 78 minutě - 1:0.Poté se hosté tlačili na naší polovinu,ale zápas už jsme si vzít naštětí nenechali.Ztáhli jsme tak ztrátu na vedoucí Paramo už jen na dva body.V posledním zápase se představíme příští sobotu od 14h na hřišti v Tetově,který je před námi na čtvrtém místě se stejným počtem 19 bodů,ale lepším skore.