Termíny mužů pro mistráky na jaro a informace z OFS

Termíny mistráků mužů pro jaro 2022. Domácí utkání sedí, venkovní termíny se mohou ještě měnit dle hlášenek do 7.2. 2022.

t

t


Aktuální info z OFSVážení sportovní přátelé,
předně Vás jménem OFS Pardubice všechny zdravím v novém roce 2022 a jako již tradičně (pokud se hraje) Vám všem přináším aktuální informace potřebné pro hladký start jarní části.
Na Vaše četné dotazy, zdali by nešel lehce posunout termín hlášenek okresních soutěží v návaznosti zejména na krajský termín, kterým je letos 31. leden 2022, vám sděluji, že vedení OFS, včetně STK s tímto nemá problém a proto tímto stanovuji termín hlášenek soutěží OFS pro jaro 2022 na termín: pondělí 7. 2. 2022 do 16,00 hodin!

Do tohoto termínu jste povinni přes Informační systém FAČR odkaz Hlášenky - změny termínu utkání upravit termíny vašich domácích zápasů jednotlivých družstev, tak jak je uvedeno v Rozpisu soutěží článek 4.

V případě, že klub nezašle hlášenku, či žádost o změnu úředních termínů domácích zápasů do tohoto termínu, tak se má za to, že klub hraje všechna svá utkání v termínu dle přihlášky do soutěže, který je uveden v RS (část rozlosování).

Jarní rozlosování všech okresních soutěží je již v IS zadáno, včetně všech výměn pořadatelství. Prosím ale o vaši kontrolu losu a v případě jakýchkoliv nepřesností mě prosím napište na tento e-mail. Pro družstva mládeže, jenž mají odložené zápasy do jarní části, mají do termínu 7. 2. 2022 do 16,00 hodin povinnost zadat náhradní termíny těchto nesehraných zápasů dohodou přes IS FAČR - změna termínu v losu u daného zápasu! Tyto zápasy by se měly odehrát před zahájením jarní části dle Termínové listiny.

TL pro jaro je přílohou této zprávy a je uveřejněna na úřední desce OFS již od 13. října 2021. K termínové listině ještě sděluji, že soutěže mládeže, konkrétně mladších žáků (nově) a starších i mladších přípravek (tradičně) čeká závěrečný turnaj o okresního přeborníka. Bližší informace se dozvíte na jarním aktivu a aktivu mládeže.

Při případných změnách termínů méně než 10 dní před termínem zápasu se bude za každou žádost přičítat 200,- Kč na vaši sběrnou fakturu. Veškeré změny se zadávají elektronicky přes IS se souhlasem soupeře a podléhají schválení STK OFS, po jejímž zasedání (převážně každou středu) se termín upraví v IS.

Připomínám, že nástřel jarního losu je k dispozici kromě Portálu IS i na webu OFS Pardubice (https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/312) vždy v dané soutěži v sekci zápasy. Rovněž Vám připomínám, že do termínu 31. 1. 2022 má každý klub možnost podat písemnou vetaci až na 3 rozhodčí, které klubům z různých důvodů nevyhovují. Využijte proto i této možnosti, ať poté na jaře nedochází ke zbytečným stížnostem na muže v černém. Volnou formu vetace zasílat mailem na sekretáře OFS a předsedu komise rozhodčích (KR).

Dále připomínám povinnost hlásit na sekretariát OFS a KR přípravné zápasy, či turnaje a na obsazovací úsek zasílat informace či požadavky. Důrazně upozorňuji, že KR nebude obsazovat ty přípravné zápasy, které nebudou řádně nahlášeny na řídící orgán!

V neposlední řadě Vám ještě připomínám tradiční problematiku ohledně úhrady členství ve FAČR pro rok 2022. Bližší info na www stránkách: clenstvi.fotbal.cz a is.fotbal.cz

Termín tradičního pracovního aktivu OFS s kluby před jarní částí se bude konat v pondělí 14. března 2022 od 17 hodin.

O tomto ještě budou kluby speciálně informováni mailem, ale předběžně vám to píši již dnes, aby jste si udělali na tento termín volno.

Dále prosím o písemné zaslání případných veškerých změn týkajících se sekretářů klubů a jejich kontaktů uvedených v Rozpisu soutěží, či změn v číslech účtů.

Jako poslední věc doporučuji klubům sledovat veškeré zprávy na úřední desce OFS. S pozdravem a přáním kvalitní přípravy na jarní část okresních fotbalových soutěží

Lukáš Ouředník - předseda STK a sekretář OFS Pardubice (724 092 917)

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: administrator | Vydáno dne 10. 01. 2022 | 965 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek