Schůze výboru Sokola 3.6. 2007

Výbor Sokola se sešel k jednání v neděli 3.6. 2007

Zápis

ze schůze vedení Sokola

datum konání: 3.6. 2007

přítomni: Karel Vosáhlo, René Živný, Josef Václavek, Štěpán Tichý, Martin Vencl, Jaroslav Linhart, Pavel Žáček (revizní komise), Bohuslav Devera, Milan Barták (oba družstvo žáků)

1. Proběhla diskuse o budoucnosti družstva žáků v Semíně a o založení dorostu. B. Devera zpracoval seznamy žáků i dorostenců pro příští rok a dle předběžné dohody z výroční schůze Sokola, bylo schváleno založení družstva dorostu a udržení družstva starších žáků. Jejich nahlášení do příštího ročníku zařídí Karel Vosáhlo.

Realizační team pro družstvo žáků je: Vladimír Černoch, Rostislav Huňáček, Ondřej Vokál, Petr Vokál

realizační team dorostu: Bohuslav Devera, Luboš Pokorný, Milan Barták

Rosťa Huňáček se spojí s Bohoušem Deverou a zajistí termín pro první tréninky a objetí hráčů, Bohouš Devera zkusí sehnat posily pro dorost z okolních družstev, která se ruší.

2. Je potřeba účetně vykázat dotace od obce na rekonstrukci areálu - zajistí J. Václavek

3. Vyúčtování elektřiny a vyměření nových záloh - zajistí Karel Vosáhlo

4. V sobotu 2.6. proběhla brigáda na dokončění sociálek, bohužel za nevalné účasti. Poděkování patří těm, co přišli. Další brigády na dokončení sociálek a parket v areálu proběhnou po skončení sezóny. Termíny budou domluveny na rozlučce, která proběhne v sobotu 16.6.2007 večer. O stejném víkendu proběhne v našem areálu turnaj žáků.

5. Sečení trávy na hřišti a v okolí - Martin Vencl zatím zajišťuje sečení hčiště na výbornou, vysoká tráva z okolí hřiště bude po domluvě se starostou posečena panem Stačinou a odvezena na seno.

6. Předběžné termíny pro námi pořádané turnaje:
30.6. sobota
4.8. - sobota

7. Jelikož pravděpodobně spadne družstvo dospělých do 4 třídy, její začátek je stanoven 18.-19.8., proto ještě na víkend před soutěží plánujeme přátelské utkání či krátké soustředění.

8. O víkendu 13.-15.7. 2007 se koná v našem areálu tradiční sraz gazů. Dostali jsme nabídku zajistit brigádnicky výčep na tuto akci. O konkrétním obsazení osob se bude jednat. Nabídka je 200,-Kč za hodinu.

Losovací aktiv STK OFS se koná 10.7. 2007 v Domě techniky, za náš klub pojede Jarda Linhart. Karel Vosáhlo pošle předem následné žádosti - družstvo dospělých a žákůúřední začátky, družstvo dorostu předzápas před družstvem dospělých, začátek 2,5 hodiny před.

Další schůze výboru se bude konat po mistrovském utkání se Srchem B

Zapsal: René Živný

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: administrator | Vydáno dne 05. 06. 2007 | 3822 přečtení | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: René Živný