Muži se drží na pátém místě



Poslední tři odehraná utkání mužů - IV. třída Přeloučsko


Semín - Staré Ždánice 5:1 (2:1)



góly: Hamerník, Novotný, Vokál J., Král, Vencl M.

sestava:
Gabriel Radek - Vokál Ondřej, Vokál Tomáš, Kosina Radek, Hamerník František - Slabý Lukáš, Slabý Jakub, Vencl Martin, Král Josef - Novotný Richard, Fábera Jaroslav

střídání:Strnad Pavel, Vokál Jan, Pokorný Jan, Baláž Ladislav


Semín - Řečany n.L. B 0:5 (0:2)



sestava:
Gabriel Radek - Kosina Radek, Fábera Jaroslav, Slabý Lukáš, Hamerník František - Vencl Martin, Pokorný Jan, Novotný Richard, Trubač Jaroslav - Slabý Jakub, Vojáček Jan

střídání: Strnad pavel, Vokál Jan, Tamchyna Leoš, Baláž Ladislav, Král Josef


Semín - Rybitví 5:3 (1:3)



Utkání nakonec zkontumováno na 3:0 pro neoprávněný start hráče z Rybitví.

góly:Pavel Strnad, František Hamerník, Radek Kosina

sestava:
Gabriel Radek - Kosina Radek, Fábera Jaroslav, Slabý Lukáš, Hamerník František - Vencl Martin, Pokorný Jan, Novotný Richard, Slabý Jakub - Strnad Pavel, Tamchyna Leoš

střídání: Vokál Jan, Baláž Ladislav, Král Josef


tabulka soutěže po 24. kole:
1. Bělá B - 58 bodů
2. Selmice - 58
3. Řečany B - 53
4. Kojice - 47
5. Semín - 41 bodů, skóre 53:38
6. Bohdaneč B - 41
7. Choltice B - 33
8. Újezd B - 33
9. Jankovice - 33
10. Přelovice B - 32
11. Ždánice - 27
12. Rybitví - 25
13. Dolany - 17
14. Lipoltice - 17
15. Zdechovice - 4


nastávající kolo:

neděle 26.5. od 17,00 hodin
Semín - Přelovice B (rozhodčí Vratislav Ziegler)

Ještě nás do konce sezóny čeká:
2.6. - 17,00 - Semín - Lipoltice
9.6. - 17,00 - Semín - L. Bohdaneč B
16.6. - 17,00 - Semín - Zdechovice


mládežnická družstva



přípravky U9

Semín - Újezd 7:18
Semín - Rybitví 8:10

nastávající utkání přípravek
26.5. od 14,00 hodin - Semín - Chvaletice


další utkání:
2.6. - Semín - Choltice - 14,00
9.6. - Semín - Řečany - 14,00
16.6. - Semín - Paramo - 14,00


mladší žáci U13 - skupina o přeborníka

Paramo - Semín 3:1 (3:1)

gól: Tomáš Lebeda


Semín - FK Pardubice dívky 7:2 (5:1)

góly: Adam Vosáhlo 5, Tomáš Lebeda 1, Lukáš Věříš 1


tabulka nadstavby:
1. Přelovice B - 51 bodů
2. Paramo - 44
3. Mikulovice - 36
4. FK Pardubice dívky - 36
5. Choltice - 35
6. Roveň - 34
7. Semín - 33 bodů, skóre 76:48
8. Sezemice - 25

nastávající utkání:

sobota 25.5. od 10,00 hodin
Roveň - Semín

pondělí 27.5. od 17,30 - Semín - Choltice
sobota 1.6. od 10,15 - Sezemice - Semín
pátek 7.6. od 17,00 - Semín - Přelovice B


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: administrator | Vydáno dne 23. 05. 2019 | 260 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek