góly: Jakub Slabý 3, Jan Pokorný

sestava:
Gabriel Radek - Vencl Martin, Fábera Jaroslav, Žáček Pavel, Hamerník František - Kosina Radek, Slabý Lukáš, Slabý Jakub, Vokál Tomáš - Tichý Tomáš, Miřejovský Michal

střídání: Pokorný Jan, Pokorný Jiří, Václavek Josef, Minařík Tomáš, Živný René

Do utkání jsme vstoupili velikou šancí Tomáše Tichého hned v první minutě, kterou bohužel nedal. Hosté se předvedli podobně slibnou šancí v minutě páté a v podstatě to byla jejich jediná velká šance prvního poločasu. Pak už začal úřadovat Jakub Slabý (9´a 39´minuta) který dvojicí gólů prvního poločasu nastartoval vývoj utkání. Na začátku druhé půle přišel na plac Jan Pokorný a hned se uvedl přesnou střelou levačkou z vápna. Tím se zvýšil výsledek na 3:0. Šanci zvýšit skóre na 4:0 měl z pokutového kopu Lukáš Slabý, ale nedal a tak skóre na 4:0 uzavřel hattrickem famózně hrající bratr Jakub Slabý v 67´minutě.
V závěru ovšem došlo k polevení našeho výkonu a hosté si vybudovali 10 minutový tlak, který jen díky výborným zákrokům Radka Gabriela skončil bez gólu.