První rozpisy a novinky před nastávající sezónouLosovací aktiv Okresního fotbalového svazu se konal včera v Pardubicích a za Sokol Semín se jej účastnili René Živný a Eduard Kraus.

Několik novinek před nastávající sezónou - u rozpisů ještě dojde do konce července k úpravám, jakmile všichni nahlásí hlášenky. Hodiny domácích utkání u semínských dětí jsou také jen první nástřel, můžou se změnit dle přání našich trenérů. Kategorie U9 hraje klasicky jaro - podzim. Kategorie U13 je oproti uplynulé sezóně rozdělena opět na Přeloučsko a Holicko. Na podzim se odehraje více utkání základní části, na jaře pak zbývajících 5. Následovat bude nástavba. První 4 celky mezi sebou a druhé 4 celky mezi sebou o konečné umístění.

Nejvíc novinek se týká mužů. Od podzimní části sezóny se střídá hokejově!!! Na soupisce může být 18 lidí a všichni mohou "hokejově" střídat. To znamená, že střídá až 7 lidí. Jen v posledních 10 minutách utkání mohou střídat maximálně dva hráči.

Hraje se vložené kolo ve středu 29.8. od 18,00 hodin. Jinak můžeme vetovat až tři rozhodčí, pokud vás někdo napadá, tak mi to dejte vědět do konce července.

Všem našim trenérům končí letos platnost průkazů, proto bude potřeba jít na podzim na doškolení.


Foto z Losovacího aktivu OFS v Černé za Bory
o

onávrh rozpisu mužů
mnávrh rozpisu přípravek U9
u9návrh rozpisu mladších žáků U13
13
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: administrator | Vydáno dne 10. 07. 2018 | 627 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek