V Kojicích bez branek, Semín nedal dvě penalty !



MUŽI



IV. třída Přeloučsko - muži

Kojice - Semín 0:0



sestava:
Gabriel Radek - Kosina Radek, Šindelář Miloslav, Hamerník František, Tamchyna Leoš - Vokál Ondřej, Slabý Lukáš, Slabý Jakub, Novotný Richard - Vokál Tomáš, Král Josef

střídání: Pavel Strnad, Jan Vokál, Jan Pokorný

ostatní výsledky:
Újezd B - Lány 6:2
Přelovice B - Jankovice 1:2
Řečany B - Dolany 9:1
Mateřov B - Choltice B 1:1
Bohdaneč B - Zdechovice 3:0
Přelouč C - Srch B 4:1
Ždánice - Rybitví 1:2


tabulka:
1. Řečany B - 15 bodů
2. Bohdaneč B - 15
3. Semín - 13 bodů, skóre 20:0
4. Choltice B - 10
5. Jankovice - 9
6. Kojice - 8
7. Přelovice B - 7
8. Přelouč C - 7
9. Újezd B - 6
10. Rybitví - 6
11. Lány - 6
12. Dolany - 6
13. Mateřov B - 4
14. Ždánice - 1
15. Srch B - 1
16. Zdechovice - 1


nastávající kolo:

sobota 14.9. - 16,30 hodin

Semín - Přelovice B


VETERÁNI - Okresní přebor



úvodní turnaj v Semíně:

Semín A - Semín B 5:1

góly: P. Popelka, R. Vodvárka, R. Holub, Z. Dostál, D. Martínek - M. Šindelář


Valy - St.Máteřov 3:4

Křičeň - Řečany 6:0

Valy - Semín A 0:6

góly Semína A: R. Holub 2x, P. Strnad 2x, P. Popelka, R. Vodvárka

Křičeň - St.Máteřov 1:0

Řečany - Semín B 3:2

góly Semína B: Sobl J., Šindelář M.

Křičeň - Semín B 5:0

Semín A - St.Máteřov 4:1

góly Semína A: Z. Dostál 2x, R. Vodvárka a P. Strnad


tabulka:
1. Semín A - 9 bodů, skóre 15:2
2. Křičeň - 9 bodů, skóre 12:0
3. Starý Mateřov - 3 body, skóre 5:8
4. Řečany - 3 body, skóre 3:8
5. Valy - 0 bodů, skóre 3:10
6. Semín B - 0 bodů, skóre 3:13

g


TJ Sokol Semín B


g


TJ Sokol Semín A

g


Řečany nad Labem

g


Křičeň

g


Valy

g


Starý Mateřov

g



g



g



Legenda ligového fotbalu, bývalý hráč Sparty, Radim Holub, se představil v dresu Sokola Semín A


nastávající turnaje veteránů:

pátek 20.9. - hřiště Starý Mateřov

17,00 - Mateřov - Řečany
17,45 - Semín B - Řečany
18,30 - Mateřov - Semín B


pátek 4.10. - hřiště Křičeň

16,45 - Křičeň - Semín A
17,30 - Semín A - Valy
18,15 - Valy - Křičeň

Termíny turnajů pro Semín A i Semín B v roce 2020:

sobota 11.1. - umělá tráva Ohrazenice
sobota 18.4. - hřiště Řečany


DRUŽSTVA MLÁDEŽE



mladší žáci U15

Býšť - Semín 1:2p (0:0)

gól: Tomáš Lebeda

O výsledku zápasu rozhodl penaltový rozstřel.


doposud odehrané zápasy U15
Opatovice/Libišany - Mnětice 2:3
Mikulovice - Býšť 1:0p
Mnětice - Paramo 1:2
Roveň/H.Ředice - Opatovice/Libišany 3:4p


nastávající utkání mládeže:

U15: sobota 14.9. od 14,00 - Semín - Staré Hradiště

U11: úterý 10.9. od 17,00 - Srch - Semín
a následně neděle 15.9. od 10,30 hodin Chvaletice - Semín

U9: čtvrtek 12.9. od 17,00 - L.Bohdaneč/Rosice - Semín



[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: administrator | Vydáno dne 09. 09. 2019 | 76 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek