Velký podzimní souhrn - výsledky všech našich družstev



TROFEJE.CZ IV. třída Přeloučsko muži

Semín - Dolany 1:0 (0:0)



gól: Slabý Jakub

sestava: Trubač Jaroslav - Kosina Radek, Fábera Jaroslav, Hamerník František, Vokál Ondřej - Slabý Lukáš, Tamchyna Leoš, Vokál Tomáš, Slabý Jakub - Strnad Pavel, Vojáček Jakub

střídání: Vencl Martin, Pokorný Jan, Král Josef, Vokál Jan

dolany


Semínští muži před utkáním s celkem Dolan


ostatní výsledky posledního podzimního kola
Choltice B - Zdechovice 3:1
Kojice - Přelouč C 3:3
Lány - Jankovice 5:0
Přelovice B - Ždánice 5:2
Řečany B - Bohdaneč B 5:1
Mateřov B - Srch B 9:4
Újezd B - Rybitví 1:3

tabulka po 15 kole (po podzimní části)

1. Řečany B - 37 bodů
2. Bohdaneč B - 37
3. Přelovice B - 30
4. Kojice - 28
5. Semín - 25 bodů, skóre 37:23
6. Lány - 24
7. Choltice B - 24
8. Dolany - 22
9. Přelouč C - 22
10. Jankovice - 18
11. Rybitví - 17
12. Ždánice - 15
13. Újezd B - 13
14. Starý Mateřov B - 13
15. Srch B - 8
16. Zdechovice - 7


všechny naše podzimní výsledky:
Semín - Choltice B 5:0
Újezd B - Semín 0:4
Jankovice - Semín 0:1
Semín - Starý Mateřov B 10:0
Kojice - Semín 0:0
Semín - Přelovice B 2:4
Řečany B - Semín 2:1
Semín - Bohdaneč B 0:3
Staré Ždánice - Semín 2:1
Semín - Přelouč C 1:2
Srch B - Semín 7:4
Semín - Rybitví 2:0
Zdechovice - Semín 1:2
Semín - Lány 3:2
Semín - Dolany 1:0


naši střelci - celkem 37 gólů
Šindelář Václav - 6
Cichra Radim - 6
Vojáček Jakub - 4
Král Josef - 4
Strnad Pavel - 3
Živný René - 2
Slabý Lukáš - 2
Kosina Radek - 2
Vokál Ondřej - 2
Pokorný Jan - 1
Vencl Martin - 1
Vokál Tomáš - 1
Hanuš Jan - 1
Slabý Jakub - 1
vlastní gól soupeře - 1


Celkem jsme odehráli 15 utkání, z toho 8x vítězně, 1x remíza a 6x prohra, skóre 37:23.

Jarní část sezóny startuje o víkendu 14.-15.3. 2020.


I SVĚT REKLAMY okresní přebor starších žáků U15



podzimní výsledky:
Býšť - Semín 1:2p
Mikulovice - Semín 0:4
Paramo - Semín 3:4
Semín - Opatovice/Libišany 1:2
Semín - Mnětice 3:2
Roveň/H.Ředice - Semín 1:0p
Semín - Býšť 0:1
Semín - Mnětice 1:2
Semín - Roveň/H.Ředice 3:0


tabulka po podzimu - po 9. kole
1. Mnětice - 19 bodů
2. Mikulovice - 16
3. Semín - 14 bodů, skóre 16:11
4. Paramo - 14
5. Opatovice/Libišany - 11
6. Býšť - 10
7. Roveň/H.Ředice - 6


na jaře zbývá dohrát ze základní skupiny:
18.4. - sobota - Semín - Mikulovice
25.4. - sobota - Semín - Paramo
2.5. - sobota - Opatovice/Libišany - Semín


Staré Hradiště odstoupilo ze soutěže v průběhu podzimu.

Následovat bude nástavbová část proti celkům z OP Holicko, ta startuje 9.-10.5. 2020.

naši střelci:
Adam Vosáhlo - 5 gólů
Tomáš Lebeda - 4
Lukáš Věříš - 2
Sabina Růžičková - 2
Jakub Boháč - 1
Jakub Sůra - 1
Jan Filipský - 1


STAVITELSTVÍ KAŠPAR Okresní přebor starších přípravek U11



podzimní výsledky:
Srch - Semín 12:3
Chvaletice - Semín 10:1
Semín - Přelovice 5:10
Semín - FK Pardubice dívky 4:3
Ždánice - Semín 8:1
Semín - Choltice 1:15
Přelouč B - Semín 9:1
Semín - Újezd 1:7
Semín - Řečany 4:3


tabulka po podzimu
1. Újezd - 22 bodů
2. Srch - 20
3. Přelouč B - 18
4. Chvaletice - 16
5. Přelovice - 15
6. Choltice - 15
7. FK Pardubice dívky - 12
8. Staré Ždánice - 7
9. Semín - 6 bodů, skóre 21:77
10. Řečany - 1


Celkem 9 zápasů, 6 bodů, skóre 21:77, 2 výhry, 7 proher

přehled utkání pro jaro 2020
16.4. - čtvrtek - Řečany - Semín
25.4. - sobota - Semín - Srch
28.4. - úterý - FK Pardubice dívky - Semín
9.5. - sobota - Semín - Chvaletice
17.5. - neděle - Přelovice - Semín
23.5. - sobota - Semín - Staré Ždánice
29.5. - pátek - Choltice - Semín
6.6. - sobota - Semín - Přelouč B
13.6. - Sobota - Újezd - Semín


GASCO Okresní přebor mladších přípravek U9



podzimní výsledky:
Valy - Semín 8:9
Semín - Paramo 8:15
L.Bohdaneč/Rosice - Semín 4:6
Semín - Živanice 12:4
Semín - Choltice 7:9
Chvaletice - Semín 14:5
Přelovice - Semín 6:7
Semín - Rybitví 11:9
Semín - Řečany 7:8
Semín - Újezd 6:3

Celkem 10 zápasů, 18 bodů, skóre 78:120, 6 výher, 4 prohry


tabulka po podzimu:
1. Chvaletice - 27 bodů
2. Choltice - 25 bodů
3. Paramo - 22
4. FK Pardubice B - 22
5. Semín - 18 bodů, skóre 78:120
6. Újezd - 17
7. Řečany - 15
8. Přelovice - 15
9. Valy - 10
10. Rybitví - 6
11. L.Bohdaneč/Rosice - 0
12. Živanice - 0


PORTER Okresní přebor veteránů nad 40 let



podzimní výsledky:
Semín A - Semín B 5:1
Valy - Semín A 0:6
Semín A - Starý Mateřov 4:1
Křičeň - Semín A 0:7
Semín A - Valy 3:0
Řečany - Semín B 3:2
Křičeň - Semín B 5:0
Semín B - Řečany 1:3
Starý Mateřov - Semín B 10:2


tabulka po podzimu:
1. Semín A - 15 bodů, skóre 25:2
2. Křičeň - 12
3. Řečany - 9
4. Starý Mateřov - 6
5. Valy - 0
6. Semín B - 0 bodů, skóre 6:26


V sobotu 4.1. 2020 čeká naše veterány halový turnaj v Přelouči - Memoriál Zdeňka Hanuše.

Další část Okresního přeboru se bude hrát v neděli 12.1. 2020 na umělé trávě v Ohrazenicích. Naše celky čekají tyto utkání.

10,00 - Semín A - Řečany
10,00 - Semín B - Starý Mateřov
10,45 - Semín B - Semín A
11,30 - Starý Mateřov - Semín A
12,15 - Valy - Semín B

Posledním hracím dnem OP veteránů, do kterého zasáhnou celky Semína je předběžně sobota 18.4., kdy bude zbývat odehrát utkání:

Řečany - Semín A
Semín A - Křičeň
Semín B - Křičeň
Semín B - Valy


začátky jarní části soutěží:

muži: 14.-15.3
U15: 11.-12.4.
U11: 18.-19.4.
U9: 28.-29.3.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: administrator | Vydáno dne 22. 11. 2019 | 171 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek