Zápis ze zasedání výboru TJ Sokol Semín

V úterý 31.12. 2019 se konalo poslední zasedání Výboru TJ Sokol Semín v roce 2019. Zde jsou základní informace o projednaných bodech.

přítomni: René Živný, Jiří Sobl, Tomáš Vokál, Martin Vencl
omluven: Jaroslav Trubač ml.

1) René Živný informoval o průběhu vyšetřování zničeného hřiště a střídačky hostů. Viník byl již nalezen a vše uvede do konce ledna 2020 do původního stavu.

2) Družstvo mužů pro jarní část sezóny - zimní příprava začíná 7.1. 2020, bude probíhat 3x týdně. Tréninky budou v úterý (vnitřní prostory), pátek a neděle (dopoledne) venku. Hlavním trenérem zůstává Jakub Slabý, pro soutěžní utkání mu ze střídačky pomohou Pavel Strnad a Petr Vokál.

3) Přestupy hráčů - zájem vrátit se do Semína má Lukáš Procházka z Újezda. Požadovaná cena je 3.000,-Kč. Tu je výbor ochoten akceptovat, ale rozhodne se až na příštích zasedáních výboru v lednu či únoru, podle toho, jestli se Lukáš Procházka aktivně zapojí do zimní přípravy.
Dále dojde k uvolnění 3 hráčů do FK Přelouč - Jiří Kocourek, Richard Novotný (zdarma - přišli k nám také zdarma na ústní dohodu), Václav Šindelář - za částku 10.000,-Kč (přišel k nám za stejnou částku z FC Volárna)

4) Akce v roce 2020, které pořádá TJ Sokol Semín

15.2. - Sportovní ples na Myslivecké chatě - lístky u Tomáše Vokála (tel.:605507829)

7.3. - Výroční schůze Sokola v našem areálu (18,00)

27.6. - 15. ročník Memoriálu Milana Eichelmana v kopané starých gard + následovat bude večerní Pouťová zábava v našem areálu

někdy v srpnu, před začátkem podzimní části sezóny - turnaj dětí

5) Aktiv Okresního fotbalového svazu před jarní částí sezóny se koná v pondělí 9.3. od 17,00 hodin v restauraci U Kosteleckých - Černá za Bory - Za TJ Sokol Semín se budou účastnit René Živný a Eduard Kraus

6) Na Krajském fotbalovém svazu máme podanou kandidaturu na pořadatele květnového krajského přeboru veteránů. Rozhodne se během února.

7) Došlo k dohodě s SK Pardubičky (Krajský přebor) - odehrají v rámci letní přípravy přátelské utkání se soupeřem podobné úrovně v našem areálu. Areál jim na toto utkání vypůjčíme zdarma, může to být příjemné zpestření pro naše hráče i diváky vidět utkání celků z vyšších soutěží.

8) Kiosek - pronájmy na akce - Tomáš Vokál předal do pokladny 7.000,-Kč za pronájmy kiosku v roce 2019, jinak došlo k nákupu nových židlí - hrazeno z provozního zisku kiosku

9) V roce 2020 je možnost podat žádosti o dotace na různých institucích - MŠMT, P.Kraj, obec Semín - zpracuje René Živný - priority jsou:

- sehnání prostředků na základní provoz a údržbu hřiště
- investice 1 - dokončení opravy plotu a vstupních bran v areálu
- investice 2 - vybudování pergoly - přístřešku v přední části kabin zleva
- investice 3 - ve spolupráci s Motoklubem Semín opravy budovy pódia (letos již byla vyměněna střecha) - rekonstrukce oken, fasády zevnitř i z venku a vybudování nových sportovních kabin minimálně v první místnosti (budou sloužit především pro turnaje)

10) Drobné opravy a údržba v areálu - výbor udělá seznam potřebných prací na lednovém zasedání

11) Dotace 2019 - René Živný zajistil vyúčtování všech poskytnutých dotací, to proběhlo v pořádku, vlastní účetnictví TJ Sokol Semín zpracuje jako každoročně paní Lucie Vojtíšková, René Živný se pověřuje předáním podkladů do konce ledna 2020.

12) Trenéři dětí plánují každoroční soustředění, tentokráte v termínu 7.-10.5. 2020 v Peci pod Sněžkou.

13) R.Živný informoval o nutných platbách počátkem roku 2020 (leden/únor) - zálohy elektřina, plyn a členské poplatky FAČR

14) Na lednovém zasedání výboru dojde rovněž ke kompletní revizi klíčů a zámků v areálu TJ Sokol Semín, vzhledem k nedávnému incidentu, došlo k uzamčení vstupních vrat. (pro pěší je areál normálně otevřený)

15) R.Živný informoval o pravidelných kontrolách stavu baterie nedávno zakoupeného defibrilátoru - vše řádně evidováno v přiloženém sešitu. Do místnosti předseda/rozhodčí bude potřeba zakoupit nový nábytek, především zamykací skříně, pro uložení potřebných dokumentů - stará účetnictví, kroniky atd. - zařídí během jara René Živný

16) Do příští schůze členové výboru zváží, zda nekoupíme vlastní stroj na rozházení hnojení (ledku) na hřišti - bylo by potřeba vícekrát za sezónu

17) Výbor žádá trenéry družstev mládeže o soupis věcí, které budou potřeba dokoupit pro jarní část sezóny - dresy, sportovní vybavení atd.

18) Termíny dalších zasedání výboru TJ Sokol Semín:

neděle 26.1. - cca. 11,30 - 12,30 po dopoledním tréninku - přesný čas bude upřesněn

sobota 7.3. - 16,00 - před výroční členskou schůzí Sokola Semín

Zapsal: René Živný

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: administrator | Vydáno dne 01. 01. 2020 | 1338 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek