4.8. 2007 - turnaj mužů v Semíně

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Akce v areálu, Vydáno dne: 05. 07. 2007

4.8. budeme na domácím hřišti pořádat turnaj mužů v kopané. Turnaj je vypsán pro 4 družstva a kromě domácího celku Semína se představí celky Jestřábů Přerouč, Přelouč B a jedná se se Sopřečí (pokud ta nepotvrdí tak bude místo nabídnuto Tetavě). Zde jsou základní údaje o turnaji.

TJ SOKOL SEMÍN – oddíl kopané

Pořádá v sobotu 4.8. 2008 ve sportovním areálu na Dolíku
Turnaj v kopané mužů, za účasti 4 družstev

O POHÁR SOKOLA SEMÍN

Losování turnaje v 11,30 hodin

Úvodní utkání bude zahájeno ve 12,00 hodin, druhé utkání ve 13,30 hodin, utkání o třetí místo v 15, 15 hodin a finále v 17,00 hodin.

Všechna utkání kromě finále se hrají na 2x 30minut, v případě nerozhodného výsledku jdou na řadu penalty, po 3 z každého celku a v případě nerozhodnutí dále po jedné penaltě na každé straně až do rozhodnutí. Finále se hraje stejným systémem, jen časová doba je 2x 45 minut. V poločase vždy 10 minut pauza.

Systém: ze 4 družstev se vylosují dvě dvojice, vítězové postupují do finále, prohraní se utkají o třetí místo

Startovné: 800,-Kč na mužstvo, obsahuje 15 poukazů na párek a pivo zdarma

Informace: Jiří Sobl - 604670339 , Radek Gabriel – 777767370

Sponzoři: TJ Sokol Semín, René Živný