Rock fest No. III - bližší info

Autor: administrator <marek.psenicka(at)gmail.com>, Téma: Akce v areálu, Vydáno dne: 10. 08. 2010

Rozlučka s létem - ROCK FEST No. III.

Semín - 20.8. 2010

Rozlučka s létem - ROCK FEST No. III.

Semín - 20.8. 2010 - pátek

Po roce je tu opět tradiční rockový nářez na konci léta. Po dvou ročnících, které se konaly v Lohenicích, se z technických důvodů přesouvá letošní ročník do Semína. Zde Vás přivítá příjemné prostředí ve sportovním a kulturním areálu Na Dolíku.

Celou akci zahájí v 18,30 hodin skupina Liquére!, která vystupovala například s kapelou Divokej Bill. V našem kraji, tahle poměrně známá kapela, poslední roky moc nevystupuje, proto si určitě nenechte ujít začátek letošního festivalu.

Od 19,45 hodin vystoupí pardubická kapela DEEM, která se představuje na řadě festivalů. Zahrála si již vloni v Lohenicích a také v Semíně slibuje ukázat kvalitní muziku.

Po DEEM vlétne okolo 21 hodiny na pódium kapela EPITAF. Tuto partičku z Nového Bydžova není třeba příliš představovat. Kvalitní výkon od začátku až do konce je u této formace vždy zajištěn.

Ve 22,15 se přiřítí na plac přeloučská legenda POLYMETAL, která je tradičním účastníkem našeho fesťáčku - Rozlučka s létem. Těšit se můžete na pecky 6000 křížů, Bílí andělé a spousty dalších fláků.

To už se čas přehoupne na 23,30 hodin, kdy se davům diváků představí další přeloučská kapela CRIONIC, jenž je známá například z vystupování s Komunálním odpadem.

O hudební závěr letošní Rozlučky s létem, se postará zhruba od půl jedné skupina APPLE PIE z Chýště. tato punk-rocková partička to na závěr pořádně roztočí, takže se Vám ani nebude chtít odejít domů.

Nezapomenťe, že kdo dorazí do Semína mezi 18,00 a 20,00, má zlevněný vstup, a to za 140,-Kč. Navíc všichni, kdož přijedou v tuto dobu, obdrží energetický nápoj + vodku zdarma !!!.

Ovšem ani pozdější návštěvníci nebudou litovat. Vstupné 170,-Kč a k tomu pivo zdarma, jistě potěší i je.

Po celou dobu festivalu bude otevřen velký bar, k mání budou pochoutky z udírky a grilu.

Navíc budete rozhodovat o vítězce soutěže Miss mokré tričko a pro nejnáročnější gurmány předvede o půlnoci sympatická slečna rockový striptýzek.

Všechny srdečně zveme a těšíme se na viděnou v Semíně

Plakát na Rock Fest v Semíně - ZDE (pdf)